Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Tipas: laidinės ausinės
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
13 taškų lojalumo klube
Mėgaukis garsu
Valdyk muziką ir skambučius neištraukdamas telefono iš kišenės!
Pultelis leidžia reguliuoti garsumą, keisti kūrinį, atsiliepti ir baigti skambučius
Palaiko garso dažnius nuo 20 Hz iki 20 kHz
Tilps į kiekvieną kišenę
Siekiant užtikrinti maksimalų naudojimo patogumą, Wired Earphones turi hands-free rinkinį su valdymo pulteliu ir mikrofonu. Jis leidžia klausytis muzikos ir kalbėtis neišimant telefono iš kišenės, kuprinės ar rankinės. Pultelis papildomai suteikia garsumo reguliavimo ir kūrinių keitimo funkcijas. Ausinės turi 1,2 m ilgio laidą – tai optimalus ilgis, kad būtų galima prijungti ausines prie telefono, esančio rankinėje ar kišenėje.
Garso kokybė patenkins net reikliausius melomanus. 3mk Wired Earphones palaiko platų garso dažnių diapazoną nuo 20 Hz iki 20 kHz. Garsas ausinėse yra švarus ir netrikdomas. Ausinių pultelis leidžia reguliuoti garsumą, keisti kūrinius, atsiliepti ir baigti skambučius, todėl mėgavimasis muzika išlieka nepertraukiamas.
Wired Earphones yra labai patvarios ir turi optimalią apsaugą nuo išorinių pažeidimų. Dėl to jos atitinka net reikliausių naudotojų lūkesčius. Be to, jos pasižymi dideliu atsparumu prakaitui. Todėl be problemų gali pasiimti jas į treniruotę ir mėgautis mėgstama muzika sportuodamas.
Ausinės turi CE sertifikatą, patvirtinantį atitiktį ES reikalavimams dėl sveikatos, saugos ir aplinkos apsaugos.
Wired Earphones gali prijungti prie bet kurio telefono ir planšetės naudodamas USB-C jungtį, kad galėtum mėgautis patogiais skambučiais ir ilgomis muzikos klausymosi valandomis.
| EAN | 5903108518062 |
|---|---|
| Produkto tipas | Laidinės ausinės |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| Impedansas | 16Ω |
| Garsiakalbio dydis | 10 mm |
| Dažnių diapazonas | 20-20 000 Hz |
| Jautrumas | 93 dB ± 3 dB |
| Mikrofono jautrumas | 40 dB ± 3 dB |
| Išėjimas | USB-C |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| CE deklaracija | Sisiųsti PDF |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
Login and Registration Form