Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Dėl didesnio nikelio kiekio ir patobulintos baterijos powerbank yra patvaresnis ir veikia efektyviau.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
27 taškų lojalumo klube
Hardy® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™ neabejotinai nustatys naujus mobiliųjų energijos šaltinių standartus. Dėl savo kompaktiškų matmenų ir tvirtos konstrukcijos jis taps nepakeičiamu kelionių palydovu. Kiekvienas mobilus naudotojas įvertins jo išskirtinį našumą, pasiektą dėl didesnio nikelio kiekio moderniuose, patobulintuose elementuose.
užtikrina optimalų energijos panaudojimą
dėl stiprių MagSafe magnetų naudojimo
du įrenginiai iš vieno powerbank!
galimybė įkrauti bateriją jos naudojimo metu
Modernios HARDY® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™ baterijos su padidintu nikelio kiekiu didina našumą ir padidina ličio polimerų elemento įkrovimo ciklų skaičių. Toks patobulinimas garantuoja patikimumą ir prailgina įrenginio tarnavimo laiką, atitinkant aukštus naudotojų lūkesčius mobiliojo energijos šaltinio atžvilgiu.
Maksimalus efektyvumas dėl premium elementų. Premium elementais gali visiškai pasitikėti – kiekviena energijos dalelė panaudojama efektyviau nei bet kada anksčiau. Mėgaukis itin greitu įkrovimu ir maksimaliu savo įrenginių saugumu. Nesvarbu, kur esi, gali pasikliauti patikimumu ir greičiu, kurį siūlo tik geriausios technologijos.
HARDY® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™ siūlo 2 viename funkciją, leidžiančią vienu metu įkrauti du įrenginius, todėl nereikia nešiotis papildomų įkroviklių. Greitai pastebėsi, kad tai ne tik patogu, bet ir leidžia sutaupyti vietos, todėl įrenginių organizavimas tampa paprastesnis ir efektyvesnis.
Kasdienis efektyvumas – Pass-Through technologija veikia. Išnaudok kiekvieną veikimo sekundę efektyviai, tuo pačiu metu įkraudamas savo powerbank – Pass-Through užtikrina veikimo tęstinumą nepriklausomai nuo apkrovos. Dėl šios technologijos gali be apribojimų įkrauti savo papildomą energijos šaltinį.
Su HARDY® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™ bet kokia netikėta situacija, kai reikia papildomos energijos porcijos, tampa tiesiog nepavojinga. Užtikrindamas nominalią 3300 mAh talpą ir modernias įkrovimo technologijas, jis visada siūlo neprilygstamą efektyvumą ir patikimumą.
Su HARDY® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™ gali būti tikras, kad kiekvienas įkrovimas yra efektyvus ir greitas, todėl su šiuo premium klasės produktu tampi mobiliojo našumo lyderiu. Visiškai funkcionalus ir patikimas, jis idealiai atitinka šiuolaikinių naudotojų poreikius. Tavo poreikius. Visada išlik mobilus su HARDY® MagSynergy Ni+ 5000 mAh™
| EAN | 5903108572217 |
|---|---|
| Produkto tipas | Powerbank |
| Spalva | juoda |
| Suderinamumas | Įrenginiai, palaikantys belaidį įkrovimą, "Qi", "MagSafe |
| Prievadų skaičius | 1x USB-C įvestis / išvestis, 1x "Lightning" įvestis |
| Medžiaga | Aliuminis + ABS + silikonas |
| USB-C PD išvesties galia | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A (maks.) |
| Akumuliatoriaus talpa | 5000 mAh / 3,85 V / 19,25Wh |
| Nominalusis tūris | 3300 mAh (5V/3A) |
| Akumuliatoriaus tipas | Litowo-polimerowy |
| Svoris | 150g |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Login and Registration Form