Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Tipas: bevielės ausinės
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
32 taškų lojalumo klube
Grynas klausymosi malonumas
išorinės triukšmo slopinimas
akimirksniu prijungiama per Bluetooth 5.3
jutiklinis ekranas kiekvienoje ausinėje
Užsidėję ausines nenorime girdėti išorinių garsų. Todėl LifePods aprūpinome ANC režimu, kuris slopina aplinkos triukšmus, leidžiantis visiškai susitelkti į muziką ar podcastą. Su mūsų ausinėmis galite laisvai vesti socialinius ir verslo pokalbius telefonu, nebijodami, kad triukšmas trukdys bendrauti su kitu pašnekovu. Biure, kelionėje, namuose ar gatvėje – su LifePods ausinėmis visur girdėsite tiesiog puikiai!
Klausytis muzikos per ausines turėtų būti tikras malonumas. Todėl LifePods aprūpinome plačia, 13 mm membrana, dėl kurios garsas ausinėse yra identiškas šaltinio garsui. Tai reiškia, kad naudodami LifePods klausotės mėgstamiausių dainų aukščiausia įmanoma kokybe. Be to, plati membrana ir įmontuotas modernus mikrofonas užtikrina aukštą telefoninių pokalbių kokybę. LifePods – išskirtinis klausymosi malonumas!
Išimsite iš dėklo, įdėkite į ausis ir beveik iš karto klausotės muzikos, podcasto ar kalbatės telefonu. Ausinėse naudojome pažangiausią Bluetooth 5.3 technologiją, kad LifePods poravimas su telefonu užtruktų tik trumpai. Dėl didžiausio patogumo kroviklį paslėpėme apsauginiame dėkle. Nedidelį dėklą be vargo pasidėsite kišenėje, kad galėtumėte greitai įkrauti ausines, kai tik to prireikia. Su LifePods laikas nėra svarbus!
LifePods yra ne tik aukštos kokybės, bet ir paprasto naudojimo bei patogumo įsikūnijimas. Kiekvienoje ausinėje įmontuotas jutiklinis skydelis leidžia valdyti ausines lengvai ir patogiai. Be to, muziką galite klausytis atliekant įvairius darbus. LifePods yra ergonomiškos ir bevielės. Pasirinkite LifePods ir jauskite laisvę!
Naudodamiesi LifePods galite pasirinkti, ką norite girdėti – ausinių garsus, aplinkos triukšmus ar abi dalis? Per ausinių jutiklinį skydelį valdote ANC režimą, slopindami ar palikdami įjungtus išorinius garsus. Bet tai dar ne viskas. Lengvai paliečiant ausinę galite įjungti Transparency režimą, kuris sustiprina aplinkos garsus. Taip aiškiai girdite viską, kas vyksta aplinkui, nereikėdami išimti ausinių iš ausų. Išbandykite naujausias garso valdymo technologijas su LifePods!
| EAN | 5903108487825 |
|---|---|
| Produkto tipas | Belaidės ausinės |
| Įkrovimo laikas | 1,5 valandos |
| Muzikos atkūrimo laikas be ANC | 6,5 valandos |
| Muzikos atkūrimo laikas su ANC | 5,5 valandos |
| Impedansas | 32Ω |
| Įkrovimo įtampa | 5 V NUOLATINĖ SROVĖ |
| Akumuliatoriaus talpa | 40 mAh |
| Korpuso baterijos talpa | 300 mAh |
| Įkrovimo prievadas | C tipo |
| Telefono aparato dydis | 13 mm |
| Dažnių diapazonas | 20-20000 Hz |
| "Bluetooth" signalo diapazonas | 15 m |
| "Bluetooth" versija | 5.3 |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| CE deklaracija | Sisiųsti PDF |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
Login and Registration Form