Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Modernus automobilinis belaidis įkroviklis, naudojantis Qi2 technologiją, užtikrinantis greitą ir efektyvų su MagSafe suderinamų įrenginių įkrovimą. Įrengtas stipriu magnetu ir integruota aušinimo sistema.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
37 taškų lojalumo klube
| EAN | 5903108646536 |
|---|---|
| Radijo dažnis | 110-205 kHz |
| Įvestis | 5V/9V/12V 2A (MAKS.) |
| Suderinamumas | Suderinamas su "MagSafe" ir Qi2 reikalavimus atitinkančiais įrenginiais (Qi2 sertifikatą galima patikrinti oficialioje WPC (Wireless Power Consortium) svetainėje). |
| Papildoma informacija | Įkrovimo atstumas: <6 mm |
| Išėjimas | 15 W (MAX, radijo galia) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Sertifikatai | RoHS, LVD, EMC, RED, CE, WEEE |
| Medžiaga | PC+ABS |
Login and Registration Form