Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Viengubas laikiklis galvos atramai su reguliuojamu kampu. Stabilus planšetės arba telefono tvirtinimas automobilyje. Patogumas galinių sėdynių keleiviams. Komfortiškos pramogos kelionių automobiliu metu vaikams ir suaugusiesiems.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
12 taškų lojalumo klube
Skirtas 4,7–12,9” įrenginiams – universalus laikiklis, tinkantis daugeliui telefonų ir planšečių modelių. Atstumo reguliavimas iki 170 mm ir judanti rankena leidžia pritaikyti įrenginio padėtį. Reguliuojamas 118–250 mm plotis leidžia laikiklyje pritvirtinti net iPad Pro. Laikikliai pritaikyti 105–150 mm galvos atramoms, o montavimas yra labai paprastas ir nereikalauja nuimti galvos atramos.
3mk Protection prekės ženklo 3mk Single Headrest Holder™ yra universalus laikiklis galvos atramai. Jame galite pritvirtinti praktiškai bet kurį telefono ar planšetės modelį. Pakanka, kad įrenginys būtų 4,7–12,9 colio dydžio, ir laikiklis tikrai tiks. Naudojate iPad Pro? 3mk Single Headrest Holder™ yra su juo suderinamas. Atsisėskite galinėje sėdynėje, įsijunkite naują filmą ar žaidimą ir keliaukite patogiai.
Laikiklio plotis reguliuojamas nuo 118 iki 250 mm. Dėl to 3mk Single Headrest Holder™ lanksčiai prisitaiko prie tvirtinamo išmaniojo telefono ar planšetės matmenų. Tiksliai nustatyti įrenginio padėtį padeda judanti rankena, reguliuojama nuo 0 iki 170 mm. Galite laisvai keisti laikiklio atstumą nuo galvos atramos, kad įranga būtų patogu naudotis. Nesvarbu, ar norite žiūrėti serialą, tobulinti pristatymą, ar žaisti mėgstamą žaidimą.
3mk Single Headrest Holder™ atrodo tarsi sukurtas specialiai jūsų automobiliui. Laikiklis suderinamas su 105–150 mm pločio galvos atramomis. Jį be problemų sumontuosite ant savo galvos atramos. Automobilio markė, modelis ir versija neturi reikšmės. Pakanka kelių greitų judesių, kad galėtumėte mėgautis visu laikiklio funkcionalumu. Svarbu tai, kad montuojant nereikia nuimti galvos atramos.
3mk Single Headrest Holder™ užtikrina maksimalų pritvirtintų įrenginių saugumą. Galite būti tikri, kad laikiklis neatsikabins nuo galvos atramos važiuojant nelygiu keliu ar staigiame posūkyje ir stabiliai laikys jūsų vertingą įrangą. Laikiklis garantuoja patikimą sukibimą tiek lengvam išmaniajam telefonui, tiek didelei planšetei.
Jūsų keleivio patirtis visiškai pasikeis.
| EAN | 5903108543194 |
|---|---|
| Produkto tipas | Telefono / planšetinio kompiuterio laikiklis |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
| Rankos reguliavimas | 0-170 mm |
| Suderinamumas su galvos atlošais | 105-150 mm |
| Tvirtinimo tipas | Galvos atramoms |
| Suderinamumas su įrenginiais | 4,7-12,9" |
| Matmenys | 180x70x110 mm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Medžiaga | Aliuminis / ABS / PC / Silikonas |
| Spalva | juoda |
Login and Registration Form