Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
USB-A į Micro USB kabelis 1,2 m 2,4A baltas. Stabilus 5V 2,4A įkrovimas ir greitas duomenų perdavimas. Patvari konstrukcija, universalus suderinamumas. Patikimas kabelis senesniems įrenginiams su Micro USB.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
4 taškų lojalumo klube
Patikimumo garantija
atsparus sukimuisi ir lūžinėjimui
našus ir suderinamas, palaiko greitąjį įkrovimą
pakankamai ilgas (1,2 m), lankstus ir nesipainiojantis
3mk Protection Hyper Cable USB-A į Micro™ užtikrina ilgą, sklandų, našų ir saugų veikimą. Jis pagamintas iš aukščiausios klasės TPE medžiagos – tvirtos, patvarios ir elastingos. Dėl to kabelis yra labai lankstus ir atsparus trūkinėjimui. Jį galima intensyviai lankstyti, vynioti ir išvynioti nebijant pažeisti laido ar prarasti mobilumo.
Suderinamas ir našus Hyper Cable USB-A į Micro™ gali būti prijungtas prie išmaniojo telefono, planšetės ar nešiojamojo kompiuterio, kad būtų galima perkelti failus arba sinchronizuoti duomenis tarp įrenginių. Kabelis taip pat skirtas įrenginiams įkrauti. Dėl naujausių technologijų palaikymo duomenų perdavimo ir energijos atkūrimo laikas sutrumpinamas iki minimumo. Hyper Cable USB-A į Micro™ yra naudingas priedas kiekvienam, kuris naudoja įrenginius su micro USB jungtimis. Jis užtikrina platų suderinamumą. Micro USB standartas vis dar yra labai populiarus.
Naudodami Hyper Cable USB-A į Micro™ patogiai perkelsite duomenis iš telefono į nešiojamąjį kompiuterį ir greitai įkrausite savo išmanųjį telefoną. Kabelis yra lankstus ir optimalaus 1,2 metro ilgio, todėl jį patogu prijungti, suvynioti, išvynioti, nešiotis ir transportuoti. Be to, jis nesipainioja. Naudotis juo – tikras malonumas. Bet kokiomis sąlygomis. Hyper Cable USB-A į Micro™ verta visada turėti su savimi – namuose, biure, kelyje ir atostogose.
| EAN | 5903108541176 |
|---|---|
| Produkto tipas | USB laidas |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
| Svoris | 30 g |
| Tipas | A tipo USB į "Micro |
| Dabartinis | 5V/2.4 |
| Duomenų perdavimas | 480 Mbps |
| Funkcija | Įkrovimas + duomenų perdavimas |
| Didžiausia galia | 12W |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Sertifikatai | RoHS, LVD, EMC |
| Medžiaga | TPE |
| Spalva | balta |
Login and Registration Form