Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
33W PD 2 viename įkroviklis, skirtas Apple įrenginiams. Vienu metu įkrauna du įrenginius maksimalia galia. Kompaktiškas, su apsaugomis. Optimalus iPhone ir iPad įkrovimas tuo pačiu metu visu našumu.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
20 taškų lojalumo klube
| EAN | 5903108561938 |
|---|---|
| Produkto tipas | Įkroviklis |
| Naudojimo instrukcijos | Atsisiųsti PDF |
| USB-C išvestis | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (30 W) |
| USB-A išvestis | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (18W) |
| Stebėkite išėjimo galią | Ne daugiau kaip 3 W. |
| USB-C PD išvesties galia | 5-11V/3A, 5-16V/2A |
| Greitas pakrovimas | Taip |
| Papildoma informacija | USB-C+A: .
Palaikomi protokolai:
|
| Jungties tipas | C tipo USB - 1 vnt. / A tipo USB - 1 vnt. |
| Didžiausia galia | 33W |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Sertifikatai | LVD, EMC, RED, CE, CB |
| Medžiaga | V0 - atsparus ugniai |
| Spalva | balta |
Login and Registration Form