Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Typ: kábel
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
6 taškų lojalumo klube
Kokybė be kompromisų
Greitai sinchronizuokite duomenis ir įkraukite savo iPhone
Pagaminta iš tvirto ir lankstaus TPE medžiagos
Optimalus ilgis (1,2 m), nesusivynioja ir nesulūžta
Hyper Cable USB-C to Lightning™ yra aukštos klasės kabelis iPhone - tvirtas ir estetiškai užbaigtas, pagamintas iš modernios, atsparios, visiškai saugios TPE medžiagos. Jis nesulūžta, neskyla, nesuplyšta ir nesusivynioja. Veikia pilnu našumu visomis sąlygomis. Tai idealus kabelis reikliems Apple vartotojams. Vienas kabelis, tinkantis daugybei įrenginių, maksimaliai efektyvus ir veiksmingas ilgą laiką.
Užtikrinta suderinamumas su Apple produktais. Su Hyper Cable USB-C to Lightning™ galite greitai ir nenutrūkstamai perduoti duomenis tarp įrenginių su USB-C/Lightning prievadais ir greitai įkrauti savo vertingą įrangą. Kabelis tinka ne tik iPhone, bet ir kitiems įrenginiams su Lightning jungtimi. Pašalintas iš pirmaujančių technologijų, leidžia jums pasinaudoti pažangiais įrenginių ypatumais. Produkto patikimumas ir saugumas buvo patvirtinti testais, vykdytais profesionaliose laboratorijose.
Hyper Cable USB-C to Lightning™ ilgis buvo kruopščiai apsvarstytas, kad užtikrintų neprilygstamą komfortą jungiant ir įkraunant mobilius įrenginius – kasdieniam naudojimui ir kelionėms. Nenuostabu, kad jis yra būtent 1,2 metro ilgio. Su šiuo optimaliai ilgu, tvirtu ir atspariu kabeliu galite lengvai manevruoti ant savo stalo ir ankštose vietose už baldų. Kabelis nesusivynioja, todėl jis visada paruoštas naudoti. Taupote laiką, nes jums nereikia kankintis su mazgais. Tiesiog išsukite, prijunkite ir pradėkite dirbti.
| EAN | 5903108541190 |
|---|---|
| Produkto tipas | USB laidas |
| Svoris | 30 g |
| Tipas | USB-C - "Lightning |
| Dabartinis | 5/9V, 2,23/2,4A |
| Duomenų perdavimas | 480 Mbps |
| Funkcija | Įkrovimas + duomenų perdavimas |
| Didžiausia galia | 20W |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| Sertifikatai | RoHS, LVD, EMC |
| Medžiaga | TPE |
| Spalva | juoda |
Login and Registration Form