Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasiruoškite nepamirštamam garso potyriui su bevieliu garsiakalbiu Fuego! Jis sujungia pažangiausią technologiją ir patogumą, sukuriant išskirtinį įrankį kiekvienam garso mylėtojui.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
59 taškų lojalumo klube
Leiskite jūsų muzikai degti
nuostabi garso galia
Didelė baterijos talpa
Papildoma galia pagal poreikį
Pasiruoškite garso revoliucijai su nauju belaidžiu Fuego garsiakalbiu iš 3mk Protection! Fuego garantuoja nepriekaištingą garso kokybę ir intensyvumą, o novatoriški sprendimai užtikrina patikimą ryšį su jūsų prietaisu, apsaugą nuo purslų, nuostabią baterijos talpą ir galimybę sukurti garso lauką.
Tokio garso intensyvumo nesitikėsite. Kiekvienas garsas, skambantis per Fuego garsiakalbį, pasiekia mūsų sąmonę neprilygstamu intensyvumu, garantuodamas unikalias garso patirtis. Viskas tai įmanoma dėl jo nuostabios 30W galios (20W subwoofer ir 10W tweeter).
Fuego garsiakalbis yra aprūpintas naujausia Bluetooth 5.3 technologija, kuri užtikrina greitą ir stabilų ryšį su jūsų prietaisu be pertraukimo rizikos pačiu nepatogiausiu momentu.
Vandens nuotykiai jam nesukelia problemų. Su IPX7 sertifikatu Fuego garsiakalbis yra paruoštas bet kokiems vandens nuotykiams. Saugus panardinimas į vandenį iki vieno metro gylio 30 minučių nėra problema. Jis tikrai atsparus bet kokiems išsiliejimams, purslams ar panardinimams!
Išskirtinė Fuego garsiakalbio baterijos talpa leidžia groti jūsų mėgstamą muziką 12 valandų be pertrūkių. Tai reiškia, kad galite mėgautis savo mėgstamais melodijomis visą dieną, nesukdami galvos apie įkrovimą.
Fuego garsiakalbis yra aprūpintas integruotu power bank'u. Tiesiog prijunkite savo telefoną, kad pradėtumėte įkrauti prietaisą – net grojant muzikai!
Jauskite aplinką užpildytą garsu, dėka True Wireless Stereo (TWS) režimo. Tiesiog poruokite du Fuego garsiakalbius, kad sukurtumėte garso lauką, leidžiantį atrasti naujas muzikos dimensijas.
Atraskite Fuego. Leiskite sau būti pakviestam į pasaulį, pilną gryno ir dinamiško garso, kuris paverčia jūsų kasdienius momentus unikaliausiais garso potyriais. Fuego yra ne tik garsiakalbis, bet pirmiausia visiškai nauja, dar neatrasta garso patirtis.
| EAN | 5903108528276 |
|---|---|
| Produkto tipas | "Bluetooth" garsiakalbis |
| Budėjimo laikas | iki 300 dienų |
| Įkrovimo laikas | 3,5 valandos |
| Muzikos atidarymo laikas | iki 12 valandų |
| Dažnis | 70-20 000 Hz |
| Kabelio ilgis | 0.8m |
| Didžiausia galia | 30W |
| Įkrovimo įtampa | 5 V NUOLATINĖ SROVĖ |
| Intensyvumas | 4Ω ± 15% |
| Atsparumas vandeniui | IPX7 |
| Mažas vėlavimas BT režimu | <180ms |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Įkrovimo prievadas | USB-C |
| Keitikliai | 45 mm + 30 mm |
| "Bluetooth" signalo diapazonas | 10m |
| "Bluetooth" versija | 5.3 |
| Jautrumas | 81dB ± 3dB |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Naudojimo instrukcijos | Sisiųsti PDF |
Login and Registration Form