Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pripravte sa na nezabudnute zvukové zážitky s bezdrôtovým reproduktorom Fuego! Kombinuje najmodernejšiu technológiu a pohodlie používania, čím vytvára výnimočný nástroj pre každého milovníka zvuku.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
79 taškų lojalumo klube
Leisk savo muzikai degti
nepalyginama garso galia
Aukšta baterijos talpa
Papildoma galia pagal poreikį
Pasiruošk garso revoliucijai su naujuoju bevieliu Fuego garsiakalbiu iš 3mk Protection! Fuego užtikrina nekompromisinę garso kokybę ir intensyvumą, o novatoriški sprendimai garantuoja patikimą ryšį su tavo įrenginiu, apsaugą nuo užlietimo, neįtikėtiną baterijos talpą ir galimybę sukurti garso lauką.
Tokio garso intensyvumo nesitikėsi. Kiekvienas garso signalas, grojamas Fuego garsiakalbio, pasiekia mūsų sąmonę nepaprastai intensyviai, garantuodamas unikalią klausymosi patirtį. Viskas įmanoma dėl jo neįtikėtinos 30W galios (20W žemų tonų garsiakalbis ir 10W aukštų tonų garsiakalbis).
Fuego garsiakalbis naudoja naujausią Bluetooth 5.3 technologiją, kuri užtikrina greitą ir stabilų ryšį su tavo įrenginiu be nutraukimų nepatogiu momentu.
Su IPX7 sertifikatu, Fuego garsiakalbis yra pasiruošęs bet kokiems vandens nuotykiams. Saugus nardymas vandenyje iki vieno metro gylio 30 minučių – jokių problemų. Jis tikrai nebijo jokių užliejimų, purslų ar nardymo!
Nepriekaištinga Fuego garsiakalbio baterijos talpa leidžia 12 valandų nepriklausomo mėgavimosi tavo mėgstama muzika. Tai reiškia, kad gali džiaugtis savo mėgstamomis melodijomis visą dieną, nenorint imtis pakrovėjo.
Fuego garsiakalbis yra įrengtas su integruotu powerbank'u. Tiesiog prijunk savo telefoną, kad pradėtum įrenginio krovimą – net grodamas muziką!
Jausk, kaip erdvė aplink tave užsipildo garsu, dėka True Wireless Stereo (TWS) režimo. Tiesiog sujunk du Fuego garsiakalbius, kad sukurtum garso lauką, leidžiantį atrasti naujas muzikos dimensijas.
Leisk sau būti pakviestam į pasaulį, pilną švaraus ir dinamiško garso, kuris transformuos tavo kasdienius momentus į unikalius audio patyrimus. Fuego nėra tik garsiakalbis, bet, pirmiausia, visiškai nauja, neatrasta garso patirtis.
| EAN | 5903108528269 |
|---|---|
| Produkto tipas | "Bluetooth" garsiakalbis |
| Budėjimo laikas | iki 300 dienų |
| Įkrovimo laikas | 3,5 valandos |
| Muzikos atidarymo laikas | iki 12 valandų |
| Dažnis | 70-20 000 Hz |
| Kabelio ilgis | 0.8m |
| Didžiausia galia | 30W |
| Įkrovimo įtampa | 5 V NUOLATINĖ SROVĖ |
| Intensyvumas | 4Ω ± 15% |
| Atsparumas vandeniui | IPX7 |
| Mažas vėlavimas BT režimu | <180ms |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Įkrovimo prievadas | USB-C |
| Keitikliai | 45 mm + 30 mm |
| "Bluetooth" signalo diapazonas | 10m |
| "Bluetooth" versija | 5.3 |
| Jautrumas | 81dB ± 3dB |
Login and Registration Form