Pasirinkite savo vietą
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Pasirinkite kalbą ir vietą, kad pamatytumėte faktines pristatymo išlaidas ir pristatymo laiką.
Wysokiej jakości ogniwa zapewniają długotrwałą i niezawodną moc, dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna.
Jums reikia pagalbos?
Klauskite eksperto
pirmadieniais - penktadieniais 7:00 - 16:00 val.

Turite 30 dienų grąžinti
162 taškų lojalumo klube
Moc, która zmieści się w Twojej kieszeni
tak smukły, że zmieści się nawet w najmniejszej kieszeni
wyświetlacz LED pokazuje, ile energii pozostało w powerbanku
możesz odnawiać energię w dwóch urządzeniach jednocześnie
3mk MagSynergy 5000 mAh™ to prawdziwie kieszonkowy powerbank z fabryki 3mk Protection. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie i potrzebach użytkowników zaawansowanych urządzeń z systemem MagSafe. Jest tak smukły i lekki, że zmieści się praktycznie wszędzie – w najmniejszej kieszeni też i na pewno nie będzie Ci ciążyć podczas przenoszenia. W każdej sytuacji cieszysz się niezawodnym, łatwo dostępnym źródłem mocy.
Naładuj iPhone’a w technologii MagSafe. 3mk MagSynergy 5000 mAh™ to powerbank dedykowany smartfonom iPhone oraz innym gadżetom mobilnym z technologią MagSafe. Silne magnesy zapewniają stabilne i bezpieczne przyleganie urządzenia do pola ładowania indukcyjnego w dowolnej pozycji. Obawy o przypadkowe odłączenie sprzętu możesz odsunąć na bok. Odnawiasz energię w iPhonie bezprzewodowo - wygodnie i stylowo.
Do powerbanku 3mk MagSynergy 5000 mAh™ możesz podłączyć dwa urządzenia mobilne naraz, np. iPhone’a oraz Apple Watcha i ładować je równocześnie - komfortowo i z optymalną wydajnością. Jeden sprzęt będzie ładowany indukcyjnie w technologii MagSafe, a drugi przewodowo przy użyciu indywidualnie dopasowanego kabla USB.
Ładuj bezpiecznie dwa urządzenia i powerbank. Dzięki nowatorskiej funkcji Pass Through, możesz efektywnie i w 100% bezpiecznie odnawiać energię w 3mk MagSynergy 5000 mAh™ oraz w dwóch podłączonych do powerbanku sprzętach – jednocześnie! Unikasz używania wielu ładowarek i kabli, a Twoje kieszonkowe źródło mocy może być zawsze gotowe do działania.
3mk MagSynergy 5000 mAh™ producent wyposażył w nowoczesny wyświetlacz LED, który w wyraźny sposób informuje użytkownika o bieżącym poziomie naładowania powerbanku. Zyskujesz prostą kontrolę nad dostępną w urządzeniu energią i unikasz sytuacji, że ruszasz w trasę z wyładowanym powerbankiem.
Wydłuż pracę iPhone’a nawet o kilkanaście godzin. Imponujące parametry 3mk MagSynergy 5000 mAh™ to w dużej mierze zasługa zastosowania wysokiej jakości ogniw – niezawodnych, trwałych i lekkich, o pojemności aż 5000 mAh. Powerbank spełnia wymagania najbardziej aktywnych użytkowników. Przy pełnym naładowaniu pozwala wydłużyć pracę np. iPhone'a o kilkanaście godzin.
| EAN | 5903108552486 |
|---|---|
| Produkto tipas | Powerbank |
| Suderinamumas | Įrenginiai, palaikantys belaidį įkrovimą, "Qi", "MagSafe |
| Prievadų skaičius | 1x USB-C įvestis / išvestis, 1x "Lightning" įvestis |
| Medžiaga | Aliuminis + ABS + silikonas |
| USB-C PD išvesties galia | 5V-2A/9V-2.22A/12V-1.5A 18W (maks.) |
| Akumuliatoriaus talpa | 5000 mAh / 3,85 V / 19,25Wh |
| Nominalusis tūris | 3000 mAh (5v/2A) |
| Akumuliatoriaus tipas | Litowo-polimerowy |
| Svoris | 150g |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Login and Registration Form